vineri, octombrie 01, 2010

Un nou început

            Şi am ajuns şi in Bucureşti. Prima zi mi s-a părut îngrozitoare, dar am reuşit să mă obişnuiesc cu noua locuinţă, cu noile drumuri, cu alţi oameni. Am şi teamă în mine, nu pot zice că nu, dar am speranţa că va fi bine.

4 comentarii:

Raluca Mihai spunea...

Va fi bine...ai sa vezi....

Anonim spunea...

O sa fie forte bine , insa outuna rabdare, este intradevar destul de periculor orasul , insa daca nu te bagi cu lume proasta si nu te bagi in cine stie ce si stai numai prin locuri ok o sa fie bine.Bafta!!!

Roxana Călinescu spunea...

Bine ai venit!!!! Te vei obișnui cu împuțita și aglomerata noastră capitală :P

Александра spunea...

Multumesc tuturor!