Şi am ajuns şi in Bucureşti. Prima zi mi s-a părut îngrozitoare, dar am reuşit să mă obişnuiesc cu noua locuinţă, cu noile drumuri, cu alţi oameni. Am şi teamă în mine, nu pot zice că nu, dar am speranţa că va fi bine.
O sa fie forte bine , insa outuna rabdare, este intradevar destul de periculor orasul , insa daca nu te bagi cu lume proasta si nu te bagi in cine stie ce si stai numai prin locuri ok o sa fie bine.Bafta!!!
4 comentarii:
Va fi bine...ai sa vezi....
O sa fie forte bine , insa outuna rabdare, este intradevar destul de periculor orasul , insa daca nu te bagi cu lume proasta si nu te bagi in cine stie ce si stai numai prin locuri ok o sa fie bine.Bafta!!!
Bine ai venit!!!! Te vei obișnui cu împuțita și aglomerata noastră capitală :P
Multumesc tuturor!
Trimiteți un comentariu