Александра
Călătorii uitate.
luni, octombrie 11, 2010
The end.
Şi am pierdut de data asta...tot războiul...Dar nu regret. Ce va mai fi, va fi doar pe plan profesional şi nimic mai mult.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu