vineri, octombrie 08, 2010

Nimeni nu poate copia pe nimeni.

           Nu a trecut mult timp şi am ajuns la n concluzii legate de aproape toate dilemele care le aveam. Însă nu sunt bătute în cuie. Nu vreau să zic asta de pe acum...se poate schimba totul în ultima secundă.
Am învăţat până acum câte ceva..şi trebuie să iau atitudinea potrivită pentru a face faţă lucrurilor dificile.
         Fiecare om este unic în felul său. Fiecare munceşte în felul său. Nimeni nu poate copia pe nimeni.
Să ajung să pun botu din cauză că o anume colegă face un articol mai bun ca al meu..well, o prostie incredibil de mare. Trebuie să muncesc, trebuie să învăţ să scot din mine partea mea creativă şi imaginară, iar dacă mai adaug şi câteva grade de ambiţie va ieşi ceva bun.

Niciun comentariu: