Călătorii uitate.
Vezi că ăia de prin triburile africane nu cred că serbează Crăciunul :))
Ok, acolo aterizez la anu'. Acesta a fost cel mai trist Craciun ever...
Trimiteți un comentariu
2 comentarii:
Vezi că ăia de prin triburile africane nu cred că serbează Crăciunul :))
Ok, acolo aterizez la anu'. Acesta a fost cel mai trist Craciun ever...
Trimiteți un comentariu