duminică, decembrie 26, 2010

Merry fucking Xmas!

          Nu există un loc undeva unde să nu fie Crăciunul?

2 comentarii:

Roxana Călinescu spunea...

Vezi că ăia de prin triburile africane nu cred că serbează Crăciunul :))

Александра spunea...

Ok, acolo aterizez la anu'. Acesta a fost cel mai trist Craciun ever...