sâmbătă, martie 05, 2011

Scrum ...de ţigară.

2 comentarii:

Lillee spunea...

Frumoasa melodia :X

Александра spunea...

Stiu. Eu o ascult de o luna inacoace..si inca nu m-am saturat de ea :x