Călătorii uitate.
Frumoasa melodia :X
Stiu. Eu o ascult de o luna inacoace..si inca nu m-am saturat de ea :x
Trimiteți un comentariu
2 comentarii:
Frumoasa melodia :X
Stiu. Eu o ascult de o luna inacoace..si inca nu m-am saturat de ea :x
Trimiteți un comentariu