Mi s-a întâmplat de multe ori să zic o groază de lucruri, dar de făcut...nimic. Am avut ieri multe ore la dispoziţie de gândit în microbuz, când plecam spre Tulcea, la tot ce am spus şi la lucrurile începute, dar nefinalizate. Nici aşa nu le pot lăsa şi trebuie să mă reapuc de ele.
Este greu un început asta consider. Este greu că nu şti de unde să începi şi cu ce. Apoi restul vine de la sine. Aici şi răbdarea îşi face prezenţa, ceea ce la mine cam lipseşte.
3 comentarii:
Incet-incet ti le asezi tu in ordine. Nu dispera, esti leoaica :)
Nici nu ma mai consider leoaica...nu am caracterul zodiei.
Nu te lasa rapusa, poate ca esti o leoaica in devenire, nu? Te imbratisez cu drag.
Trimiteți un comentariu