luni, iulie 04, 2011

Sucks

            Ar trebui sa fiu fericita, insa nu e totul asa roz pe cat pare in viata mea.
A trecut deja o saptamana si deja ma oftic foarte tare si pe distanta si pe timpul acesta. Timpul m-a schimbat si stiu ce vreau acum si ce-mi doresc de la viata, insa acele doua lucruri, distanta si timpul m-au dat peste cap rau de tot. Imi vine uneori s-o las balta. Nu sunt lasa, dar simt ca nu as avea putere sa lupt..si stau si ma gandesc daca s-ar merita sa continui ..relatia. Nu vreausa ma arunc cu capulinainte pentru ca nusunt genu' si am nevoie de timp sa ma gandesc...
In plus, a mai intervenit si altceva, care, cred eu, ca voi fi nevoita sa plec acasa, la Tulcea si sa las balta si facultate si jobul de moment si tot. Este ultimul lucru care imi doresc. Insa daca nu gasesc nicio solutie, voi apela la aceasta oferta.
Timpul o sa rezolve totul, cum a spus si el, insa nu-mi place asa pentru ca oricand se poate raci totul si sa se termine. Chiar urasc distanta. Niciodata nu mi-a placut asa ceva....

Un comentariu:

Lillee spunea...

Auci, sper sa nu fie nevoie sa ajungi in acel punct. Iti doresc tot binele din lume.