La sfarsitul saptamanii trecute am avut ultimul examen. Pot sa spun ca le-am luat pe toate, nu am nicio restanta si ma simt foarte mandra de mine.
Sa nu aud vorbe de gen ca mi-s tocilara...ca nu prea am stat sa invat..mai ales in ultima perioada. In ultima perioada mi-am ocupat timpul mai mult cu noul meu loc de munca, si care imi ocupa mai mult de jumatate de zi.
N-am mai avut timp nici de blog, desi intram si verificam noutatile si imi mai citeam si blogurile din lista. Nici inspiratie pentru a scrie n-am avut..sper sa imi revin si sa imi fac aparitia mai des pe aici.
Cu toate acestea va salut si va doresc o saptamana cat mai buna, desi azi e miercuri si o vreme tare "frumoasa"....numa' buna sa dormi toata ziua...
2 comentarii:
Tocilaro. :)) Glumesc. Bravo tie, esti fata desteapta. Te astept cu mai multa activitate pe blog. Te pup.
FElicitari:D:)
Spor la lucru:D si o saptamana frumoasa sa ai :X
Ms de vizita:D pupici
Trimiteți un comentariu