Mi-am aruncat niste haine in geata si am plecat la gara sa prind trenul de Constanta. Insa n-am ramas prea mult in Constanta, ci am plecat undeva prin Jupiter...pentru a scapa si de rutina de acolo..
Avand in vedere ca eram prea stresata, nervoasa, incordata, am reusit sa ma relaxez alaturi de niste prieteni pe plaja de aici si sa ma distrez totodata. Din atmosfera n-a lipsit berea, votca mai nou pentru mine, seara de karaoke, fun,bancurile si orele de nesomn...I already miss..Si nici nu mai stiu cand voi mai avea parte de o asemenea distractie
Acum incerc sa ma intorc la rutina din Bucuresti cu stres si muuulti nervi pentru un scurt timp de aproximativ 2 saptamani pana plec si eu acasa.intrun final..
2 comentarii:
Pai bine mai, ai fost prin C-ta si nu ai dat tu un semn. Las' ca vin io la Bucuresti. :) Te anunt.
Lillee..am ajuns vineri seara tarziu si sambata am plecat am plecat spre Jupiter sa ma vad cu socrii :))
Trimiteți un comentariu