miercuri, august 24, 2011

Să uit...

            Vreau să mă regăsesc din nou, acum, în brațele tale...
 Acesta e doar un vis deșart, trebuie doar să uit toate clipele acelea, cu tine, acolo.  Trebuie să uit că acum 2 luni ne-am revăzut după 2 ani de zile și au renăscut sentimentele mele, acele sentimente puternice care și acum mai au puterea de a spune ceva. Spun niște lucruri pe care nu am crezut niciodată că le voi simții. Nu mai vreau să cred acum îl ele, nu-și mai are rostul, este prea târziu. Niciodată nu e prea târziu nu este pentru mine în cazul acesta pentru chiar este foarte târziu...
 Nu regret nimic..pot spune că au fost cele mai plăcute clipe petrecute..

Niciun comentariu: