vineri, septembrie 30, 2011

Update: Noaptea alba a Bibliotecilor

           Vorbeam aici despre noaptea alba a bibliotecilor, un mic preview, iar restul detaliilor se gasesc pe site-ul oficial.  Dupa ceva timp de rascolit site-ul, am zic ca merg la Biblioteca Centrala Universitara.
Nu zic ca si restul nu au cate ceva interesant, dar asta m-a atras mai mult si am preferat sa ma opresc la ea. Nici nu se pune problema sa merg la toate intr-o seara, fiindca nu am chef sa ma foiesc pe drumuri, iar de timp, o noapte, nici nu dispun pentru asa ceva.

2 comentarii:

Lillee spunea...

Una este de ajuns. :)

Александра spunea...

Da, este de ajuns una..dupa experianta din prima editie...