miercuri, octombrie 05, 2011

Un nou tweetmeet!

            Numai ce am sosit de la #applepietweetmeet. Organizat de Anca Duma, o tipa ok, numai ca nu prea am avut timp de discutii fiindca am plecat devreme.
            Localul El Primer Comandante s-a umplut de lume de pe twitter si   ...de miros de placinte cu mere gatite de Anca. Berea nelipsita, parca era aerul  care necesita respirat. Muzica ok, mi-a amintit de atmosfera dintr-un fost pub din orasul meu.. care acum sta cu lacatul la intrare. I-am revazut pe Serban Paun si pe Papa Daniel, care i-am cunoscut la  #galatitweetmeet.
           In incheiere ii multumesc Ancai pentru ocazia asta, de a asista si cu prezenta mea, nu prea activa, dar ziua de azi a fost cam activa din punct de vedere fizic, iar restul care urmeaza la fel vor fi.

Un comentariu:

Invizibilul spunea...

Mi-ai facut pofta de placinte !