De curând mi-am şters restul vieţii mele care face din trecut. L-am plasat uitării pentru că eu nu mai am nevoie de dânsul. Tot ce am întemeiat, tot ce am cunoscut nu mai vreau să am de a face cu acela. Nici măcar nu vreau să-mi amintesc.
Îmi doresc altă viaţă, fără minciuni şi vise deşarte care nu-şi au rostul.
Nici nu pot crede că am avut curajul să dau cu piciorul, dar am făcut-o şi nu regret.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu