sâmbătă, mai 22, 2010

La mulţi ani!

             Cum am zis şi aici  will be a big party , ţnsă nu contează asta pentru mine..contează sa fiu alături de tine şi tu de mine fiindcă sunt nişte vremuri foarte grele pentru amândouă, în special pentru mine.
Îţi urez din tot sufletul meu la mulţi ani şi tot ce visezi în momentul acesta să ţi se împlinească. Dar sunt sigură că visul tău se va împlinii curând..şi le vei da la toţi peste nas. Nu trebuie să plângi pentru nimeni, pentru că NIMENI nu merită nimic..şi asta am învaţat de la tine..
Multă sănătate că e mai de preţ decât toate.

La mulţi ani la cei 20 de anişori ai tăi copileeee:)) că încă eşti un copil..şi foarte bine faci că nu alungi sufletul acela al tău de copil.
Când au trecut 20 de ani aşa repede?! Hmm când? Nici eu nu mai am mult..ci 2 luni...

P.S. PARAŞUTA!!! remember?=)))

2 comentarii:

Unknown spunea...

Sa ii transmiti La multi ani si din partea mea :*

Александра spunea...

Ii voi transmite:):*