Am văzut acum cum este să munceşti, să scoţi tot ce poţi din tine..şi la final ce primeşti? Nişte critici neinspirate şi fără raţiune.
Dau un exemplu..şi care este şi real: să-ţi creezi propria ta improvizaţie cu acţiuni..după nişte fraze. Acestea fiind coordonate de un anume regizor. Şi după ce se termină comicele, dramaticele..mă rog ce se mai creează...să se trezească un deştept..mare regizor..că de ce ai făcut aşa, că de ce nu ai făcut aşa.. toate chestiile care nu-şi aveau rostu.Mi-e silă deja...Mă gândesc cum s-o fi simţit regizorul care îi este criticată munca şi care munceşte mult cu elevii...
Nici nu merită să mă enervez..trebuie să-mi păstrez nervii tari pentru următorul şi ultimul examen.
2 comentarii:
Buna,
am dat de blogul tau si e placut sa-l citesti..
daca esti interesata de un link exchange, astept o reactie din partea ta la adresa schimbeschigabriela@gmail.com
voi reveni,
multumesc!
critici...
va fi bine. >:D<
succes in continuare
Trimiteți un comentariu