duminică, iulie 25, 2010

Happy birthday .... to me?!

           Acum 20 de ani la ora 11 şi 20 cică aş fi apărut eu.
           Încă nu pot crede ce repede a trecut timpul...şi odată cu el am trecut şi eu. M-am schimbat..foarte mult...chiar am ajuns să nu mă recunosc...
Timp de 20 de ani am învăţat, am căzut, m-am ridicat şi am merg mai departe, am plâns, am râs, am iubit, am greşit, am sperat, am visat şi acum mai rămâne să fac la fel în continuare...poate chiar mai bine...
Nici nu mă simt să împlinesc o anume vârstă..pentru mine ar fi ca o oarecare zi...Nu mi-ar păsa dacă primesc telefoane sau urări...sau cadouri...pentru că nu aş vrea. Vreau doar sănătate şi putere pentru a merge pe drumul care l-am pornit şi să fac ceva cu el...mă interesează viitorul meu..şi încerc să-mi pun în cap idei şi să merg cu ele...spre reuşite. Atât.
La mulţi ani mie!

11 comentarii:

strumfita cu esarfa spunea...

la multi ani! ai schimbat prefixul! sa fii sanatoasa, iubita si multe idei pentru bloguit. calde imbratisari

Александра spunea...

Multumesc mult strumfito >:D< si cred ca ar fi timpul sa-mi revin si eu..ca am intrat in vacanta...gata cu stresu..pana in toamna.. :)

Lillee spunea...

La Multi ani.Sa fii sanatoasa, fericita si iubita!!! Te pup!

NightOn spunea...

La multi ani!!!! >:D<

X. spunea...

La multi ani ! ^^

Anonim spunea...

La Multi Ani !!! alexandra

Anonim spunea...

La Multi Ani !!! alexandra

Александра spunea...

Va multumesc pt urari!!>:D<

cristishady spunea...

wow, cred eu ca este prima data (poate ma insel) in care intru la tine pe blog si dau de o aniversare. La multi ani si din partea mea, desi nu ma "cunosti" si iti urez asta cu cateva ore intarziere.

piticescu spunea...

e o varsta fantastica, cu artificii si culori! asa sa-ti fie! un curcubeu din care sa alegi ce culoare ti se potriveste! :)

realbadpisy spunea...

la multi ani! sa cresti mare!