Viaţa e făcută în aşa măsură să te dezorienteze de la orice plan care ţi l-ai făcut. Nici nu mă mai întreb de ce, este evident că răspunsul pluteşte la suprafaţă. Eşti pus la încercare! Te încearcă multe lucruri până cazi unde vrea acel diabolic obiectiv.
Vara asta a fost o mare schimbare pentru mine şi luată prin surprindere. Începând de la examenul de bacalaureat până la luarea admiterii, intrarea la facultate, căutarea de gazdă care a fost cea mai grea..şi sunt foarte mulţumită până acum.
N-am crezut şi uite că mi-au zburat şi cele două vise care mă ţineam strâns de ele cu dinţii. Dar ...s-au dus într-o clipită ca şi cum ai pocnii din degete. Nici nu ştiu ce să fac, să mai sper în legătură cu ele... Mi s-a zis don't stop dreamin' . Dar cred că mai bine revin cu picioarele pe pământ şi să mă ocup de nişte idei care mi-au venit, de asemenea, într-o clipită. :)).
P.S. merg să mă relaxez în draga mea natură >:D< şi departe de casă.
Un comentariu:
pai don't stop dreamin` dar fii realista in acelasi timp>:D<
si ai grija de u:*...poate uneori e de ajuns sa lasi timpul sa treaca
Trimiteți un comentariu