Astăzi se împlinesc 2 ani...2 ani de chin. A trecut repede şi nici nu-mi vine a crede. Şi pe zi ce trece situaţia devine tot mai grea. Oare o mai pot îndura sau apelez la lucruri mai simple?
Ştiu că va suna ciudat...dar în casa unde locuiesc s-au trimis blesteme din cauza unor certuri. Şi eu sunt urmărită de ele înadins, parcă special pentru mine au fost trimise....Încerc să le ignor, dar nu pot prea mult timp că tot ele mi se bag în suflet şi exteriorizez puteri negative fără dorinţă....
2 comentarii:
te-am adaugat in blogroll :)
as putea sa te inteleg, deoarece sunt in aceeasi situatie. sper sa vorbim despre acelasi lucru. Be strong. >:D<
Trimiteți un comentariu